Mam wiele pasji

Sportowo, kreatywnie i muzycznie

Uwielbiam rysować i szkicować. Używam do tego kredek, ołówków, węgla, pasteli, farb i wszystkiego, co znajdzie się w moich rękach !

Potrafię 24 godziny na dobę słuchać muzyki, która naprawdę potrafi poprawić humor lub zrelaksować po całym dniu ciężkiej pracy. Czasem gram na flecie lub keyboardzie, ale to nie jest moją pasja, jest to raczej zajęcie na wolny czas.

Kocham sport. Byłam przez 3 lata pływaczką, kolejne 3 koszykarką, a teraz uprawiam stunt na rowerze. Co to jest stunt? Niewiele osób wie, ale jest to sposób jazdy na rowerze 😀 Jazda na jednym kole, bez rąk, z nogami na kierownicy i wiele, wiele innych sztuczek. Wydaje się trudne, ale jak powiadają trening czyni mistrza 😉

Moja miłość do rzeczy kreatywnych, plastyki i muzyki, a także aktywności sportowej rozwinęła się podczas spotkań Dzieci Maryi. Kiedy jeszcze nie byłam animatorką uwielbiałam przychodzić na spotkania i zobaczyć co znowu wymyśliły moje animatorki ! Nigdy nie było nudno :3 Potrafiły połączyć zabawę z miłością do Boga, co dla dziecka jest czymś niezwykłym i sprawia ,że każde spotkanie jest niesamowite.

Teraz ja staram się rozwijać moje talenty, aby motywować innych do tego samego!

[gallery ids="129,130,128,127"]