KODA 0

Szkolenia animatorskie 0 stopnia

Koda 0 stopnia to kurs przygotowujący do bycia animatorem Dzieci Maryi. Podczas jego trwania dowiesz się najważniejszych informacji na temat naszego Ruchu: Jak powstał? Jaka jest jego historia? W jaki sposób dzisiaj funkcjonuje? Dowiesz się także tego, kim dla nas jest Maryja, a także, co to znaczy być animatorem.
Szkolenia animatorskie to dobra okazja do tego, aby poznać inne wspólnoty działające w Ruchu Dzieci Maryi. Uczestnicząc w nich na pewno spotkasz wiele wspaniałych osób i wymienisz się z nimi doświadczeniami tego, w jaki sposób działają „Maryjki” w Twojej parafii, a jak to wygląda w innych miejscowościach.
Wymagania:
• min. 12 lat
• min. 6 klasa SP
• skierowanie na szkolenie z parafii, w której uczestniczysz na spotkaniach Dzieci Maryi
• wymagana dokumentacja (zawsze podajemy ją na naszej stronie i fanpage na Facebooku)
Zapisy: platforma: KODA.DZIECIMARYI.PL 
Czas trwania: obecnie weekend
Miejsce: ośrodki rekolekcyjne (podajemy przy zapisach)
Cena: obecnie 180 zł (cena uzależniona jest od ośrodka rekolekcyjnego)
Niedługo po zakończeniu zapisów na szkolenie spodziewaj się wiadomości na Facebooku. Wyczekuj na nią uważnie! Sprawdzaj swojego Messengera! Specjalnie wytypowana do tego animatorka zaprosi Cię do konwersacji, na której dowiesz się wielu potrzebnych informacji na temat szkolenia oraz tego, jak się do niego przygotować. Jeśli nie posiadasz tego komunikatora, poinformuj nas mailowo ([email protected]) lub telefonicznie – kontaktując się z moderatorką albo jej zastępczynią (https://dziecimaryi.pl/kontakt).
Co dalej?
  • Po zakończonym szkoleniu otrzymasz specjalną kartę z wymaganiami na szkolenie animatorskie I stopnia. To ważny dokument, na którym potwierdzisz swoje zaangażowanie w parafialnej wspólnocie Dzieci Maryi.
  • Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać czas przygotowania do następnej kody! Możesz się na nią zapisać przy najbliższej okazji. Wcześniej zerknij jednak na to, jakie wymagania powinnaś spełnić zanim się na nią zapiszesz. Powodzenia!
  • Zachęcamy również do wzięcia udziału w kodzie I stopnia.