Dekanalni Moderatorzy

Lp.

Dekanat

Dekanalny duszpasterz
RUCHU DZIECI MARYI

Parafia

1. Bieruń Ks. Łukasz Płaczek Św. Bartłomieja Apostoła w Bieruniu Starym
2. Boguszowice Ks. Ryszard Chwała Św. Barbary w Boguszowicach
3. Chorzów Ks. Paweł Ścibor Św. Barbary w Chorzowie
4. Chorzów Batory Ks. Sebastian Mandrysz Dobrego Pasterza w Chorzowie
5. Dębieńsko Ks. Jacek Ostrowski Wspomożycielki Wiernych w Szczejkowicach
6. Golejów Ks. Andrzej Piszczek Wniebowzięcia NMP w Rybnickiej Kuźni
7. Gorzyce Ks. Łukasz Kocima Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rogowie
8. Jastrzębie Górne Ks. Michał Stefan Matki Bożej Częstochowskiej w Jastrzębiu-Zdroju
9. Jastrzębie Zdrój Ks. Marek Długajczyk Nawiedzenia NMP w Połomii
10. Katowice – Bogucice Ks. Piotr Sontag Św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach
11. Katowice – Panewniki Ks. Tomasz Klikowicz Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie
12. Katowice – Piotrowice Ks. Grzegorz Matuszczyk Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie
13. Katowice – Śródmieście Ks. Łukasz Kotyński Wniebowzięcia NMP Katowice
14. Katowice – Załęże Ks. Damian Szostok Matki Bożej Piekarskiej w Katowicach Tysiącleciu Górnym
15. Knurów Ks. Grzegorz Margalski Matki Bożej Częstochowskiej w Knurowie
16. Kochłowice
17. Lędziny Ks. Mariusz Staś Matki Bożej Szkaplerznej w Imielinie
18. Łaziska Ks. Rafał Mandel Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych.
19. Miedźna Ks. Bogdan Michalski NMP Królowej Wszechświata we Frydku-Gilowicach
20. Mikołów Ks. Łukasz Nawrot Św. Wojciecha w Mikołowie
21. Mysłowice Ks. Marek Leszczyna Nawiedzenia NMP w Brzezince
22. Niedobczyce Ks. Rafał Moroń Trójcy Przenajświętszej w Rybniku-Popielowie
23. Orzesze Ks. Piotr Gojny Nawiedzenie NMP w Orzeszu
24. Pawłowice Śl. Ks. Jacek Pawlus Podwyższenia Krzyża św. w Pawłowicach
25. Piekary Śl. Ks. Szymon Szolc Św. Józefa w Piekarach Śląskich
26. Pogrzebień Ks. Joachim Ledwoń Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Raszczycach
27. Pszczyna Ks. Maciej Niesporek Wszystkich Świętych w Pszczynie
28. Pszów Ks. Maciej Soluch Św. Jerzego w Rydułtowach
29. Ruda Śl. Ks. Marcin Matonóg Św. Pawła w Rudzie Śląskiej-Nowym Bytomiu
30. Rybnik Ks. Michał Paprotny Św. Jadwigi w Rybniku
31. Siemianowice Śl. Ks. Piotr Literski Św. Michała Archanioła w Michałkowicach
32. Suszec Ks. Dariusz Grodoń Św. Stanisława w Suszcu
33. Świętochłowice Ks. Mateusz Mryka Św. Augustyna w Świętochłowicach Lipinach Śl.
34. Tychy Nowe Ks. Wojciech Sztamberek Św. Krzysztofa w Tychach
35. Tychy Stare Ks. Tomasz Wysłucha Św. Marii Magdaleny w Tychach
36. Wodzisław Śl. Ks. Daniel Ludwik Św. Herberta Biskupa w Wodzisławiu Śl.
37. Żory Ks. Rafał Procek Św. Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach