WAKACYJNE REKOLEKCJE

10.02.2022

‼️ WAKACYJNE REKOLEKCJE ‼️

Zapisy na wakacyjne rekolekcje, szkolenia animatorskie i KODĘ 0 odbędą się 7 marca (poniedziałek) o godzinie 19.00. Zapisać można się po zalogowaniu na platformę rekolekcje.dziecimaryi.pl lub odpowiednio koda.dziecimaryi.pl (w przypadku chęci zapisu na szkolenie animatorskie).
1. Na platformie należy się zarejestrować, wpisując adres email oraz hasło. Założone wcześniej konta są ciągle aktywne.

2. Rejestrację należy potwierdzić w Biurze Dzieci Maryi poprzez wpłatę zaliczki W GOTÓWCE (400zł) oraz doniesienie potrzebnych dokumentów dostępnych na stronie dziecimaryi.pl w zakładce INFORMATOR -> DOKUMENTY/KARTY. Trzeba wydrukować wszystkie trzy pliki. Proszę zwrócić uwagę, aby KARTA KWALIFIKACYJNA była podpisana przez OBU RODZICÓW i wydrukowana DWUSTRONNIE i POZIOMO – w przeciwnym razie nie będziemy tych kart przyjmować. Nie ma możliwości przelana na konto zaliczki ani dosłana dokumentów pocztą.

3. Inf. dla osób przepisanych z turnusów zimowych – należy wysłać pocztą (do księdza moderatora Grzegorza Matuszczyka na adres: Par. Trójcy Przenajświętszej przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 34; 40-750 Katowice) lub donieść do biura jedynie uzupełnioną dokumentację, którą także należy pobrać i uzupełnić jak podano w punkcie 2.

4. Biura Dzieci Maryi będą zlokalizowane w trzech miejscach i czynne w okresie od 21 marca do 1 kwietnia w: Świętochłowicach-Zgodzie (par. św. Józefa), Rybniku (Bazylika św. Antoniego), Mysłowicach-Brzęczkowicach (par. MB Bolesnej). Szczegółowe daty i godziny funkcjonowania biur zostaną podane niebawem.

5. Cena: 800zł – w tym 400zł zaliczki, pozostała część kwoty będzie do zapłacenia w ośrodku rekolekcyjnym w dniu przyjazdu (wtedy też należy oddać podpisane oświadczenie COVID-19, które trzeba odciąć z jednego z pobranych dokumentów).

6. Wypoczynek będzie zgłoszony do kuratorium – ośrodki spełniają wszystkie obowiązujące wymogi prawne.

7. Jedna osoba może zarezerwować w tym samym czasie miejsca dla 3 uczestników – na uzupełnienie danych jest wówczas 15 minut.

8. Chłopcy mogą zapisać się na turnusy w Pogórzu oraz Wiśle 😇
❗️❗️KODA 0:
Miejsce: Pogórze
Termin: 20-22 maja
Cena: 170zł
Przypominamy, że na KODĘ I stopnia można zapisać się jedynie pod warunkiem ukończenia KODY 0 oraz 13 roku życia. Pieniądze i karty (te same, co w przypadku rekolekcji i szkoleń wakacyjnych należy przywieźć bezpośrednio na szkolenie).
⚠️TERMINY I MIEJSCA
WAKACYJNYCH REKOLEKCJI: ⚠️
Turnus 1: 26 czerwca – 4 lipca (Kalety, Wisła)
Turnus 2: 5 lipca – 13 lipca (Pogórze, Kalety, Wisła)
Turnus 3: 14 lipca – 22 lipca (Pogórze, Kalety, Wisła)
Turnus 4: 23 lipca – 31 lipca (Pogórze, Kalety)
Turnus 5: 1 sierpnia – 9 sierpnia (Pogórze, Kalety, Kokoszyce)
⚠️TERMINY I MIEJSCA WAKACYJNYCH SZKOLEŃ ANIMATORSKICH: ⚠️
Turnus 1: 26 czerwca – 4 lipca – Pogórze (KODA I i II stopnia)
Turnus 6: 10-18 sierpnia – Pogórze (KODA I i II stopnia); Kalety (KODA I stopnia)
Zachęcamy do zapisu! Warto – będzie super!