WAKACYJNE REKOLEKCJE I SZKOLENIA 2023

27.01.2023

Już w ten poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku, odbędą się zapisy na wakacyjne rekolekcje, szkolenia animatorskie i majową KODĘ „0”. System otwarty będzie od godziny 19:00.😊

‼️WAŻNE‼️ KARTY KWALIFIKACYJNE (pobrane ze strony www.dziecimaryi.pl/karta) OBOWIĄZKOWO MUSZĄ BYĆ PODPISANIE PRZEZ DWÓJKĘ RODZICÓW, WYDRUKOWANE NA JEDNEJ KARTCE, DWUSTRONNIE. JEŚLI TE WYMAGANIA NIE BĘDĄ SPEŁNIONE, NIE BĘDZIEMY MOGLI DOKONAĆ ZAPISU.

INFORMACJE DOT. REKOLEKCJI⬇️

🔴Turnus 1: 25 czerwca – 3 lipca 2023 (Wisła, Pogórze)
🔴Turnus 2: 4 lipca – 12 lipca 2023 (Wisła, Pogórze)
🔴Turnus 3: 13 lipca – 21 lipca 2023 (Wisła, Pogórze)
🔴Turnus 4: 22 lipca – 30 lipca 2023 (Wisła, Pogórze, Tarnowskie Góry)
🔴Turnus 5: 31 lipca – 8 sierpnia 2023 (Wisła, Pogórze, Tarnowskie Góry)
🔴Turnus 6: 9 sierpnia – 17 sierpnia 2023 (Pawełki)
Koszt rekolekcji to 900 zł. Zaliczkę w kwocie 450 zł wpłacamy w biurach Dzieci Maryi, które będą otwarte od marca (godziny i dni ich funkcjonowania podamy w późniejszym terminie).

INFORMACJE DOT. SZKOLEŃ ANIMATORSKICH⬇️

🔴12 – 14 maja 2023 (KODA „0” – Pogórze)
🔴Turnus 3: 13 lipca – 21 lipca 2023 (KODA „1” i „2” – Pawełki)
🔴Turnus 6: 9 sierpnia – 17 sierpnia 2023 (KODA „1” i „2” – Pogórze, KODA „1” – Tarnowskie Góry)

Koszt szkoleń „1” i „2” stopnia to 900 zł. Zaliczkę w kwocie 450 zł wpłacamy w biurach Dzieci Maryi, które będą otwarte od marca (godziny i dni ich funkcjonowania podamy w późniejszym terminie).
W przypadku KODY „0” opłata wynosi 180 zł i wpłacana jest na miejscu odbywania się szkolenia wraz z wygenerowaną kartą z systemu podczas zapisu.

WYMAGANIA KONIECZNIE DO WYPEŁNENIA W PRZYPADKU REKOLEKCJI ORAZ KODY

1. Zapisać można się po zalogowaniu na platformę: rekolekcje.dziecimaryi.pl lub w przypadku szkoleń koda.dziecimaryi.pl.
2. Na platformie należy się zarejestrować, wpisując adres email oraz hasło. Założone wcześniej konta są ciągle aktywne.
3. Jedna osoba może zarezerwować w tym samym czasie miejsca dla 3 uczestników (na jednym turnusie, w jeden lokalizacji) – na uzupełnienie danych (imię, nazwisko, pesel, data urodzenia, adres zamieszkania, mail i telefon kontaktowy do rodzica, klasa, parafia) jest wówczas 15 minut.
4. Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność wpisywanych danych. Fikcyjne dane będą wiązały się z usunięciem z listy uczestników.
5. W przypadku rekolekcji oraz KODA „1” i „2”: Sam zapis na platformie nie wystarczy – rejestrację należy potwierdzić w biurze Dzieci Maryi poprzez wpłatę zaliczki oraz dostarczenie potrzebnych dokumentów dostępnych na stronie dziecimaryi.pl w zakładce INFORMATOR -> DOKUMENTY/KARTY. Do biur należy przywieźć:
– ZALICZKĘ W GOTÓWCE (450 zł)
– KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ, która MUSI być wydrukowana na JEDNEJ KARTCE, DWUSTRONNIE, POZIOMO oraz PODPISANA PRZEZ OBOJE RODZICÓW (karty nie spełniające tych wymagań, nie będą przyjmowane),
– ZGODY podpisane przez rodziców uczestnika,
– KARTĘ POSYŁAJĄCĄ (KODA) podpisaną przez opiekuna wspólnoty parafialnej oraz rodziców uczestnika.
Nie ma możliwości przelania zaliczki na konto ani dosłania dokumentów pocztą. Niedopełnienie formalności będzie skutkowało skreśleniem z listy uczestników.
5. Przypominamy o wymaganiach na poszczególne stopnie KODY, które można znaleźć w zakładce STREFA ANIMATORA.
6. KODA „0”: opłatę (180 zł) oraz dokumenty (karta wygenerowana przez system) należy przywieźć ze sobą na szkolenie (nie trzeba dopełniać formalności w biurze).
7. Chłopcy mogą zapisać się wyłącznie na turnusy REKOLEKCYJNE w Wiśle.

INFORMACJE DOT. REKOLEKCJI DLA ANIMATOREK⬇️

🔴Termin 1: 21 sierpnia – 26 sierpnia 2023 (Pogórze)
🔴Termin 2: 28 sierpnia – 3 września 2023 (Zakopane) dla osób 17+ i lubiących chodzić po górach

Koszt rekolekcji w Zakopanem to 600 zł.
W przypadku rekolekcji w Pogórzu to 400 zł.
Całą kwotę należy uiścić na miejscu w dniu rozpoczęcia turnusu!

1. Zapisać można się po zalogowaniu na platformę: rekolekcje.dziecimaryi.pl
2. Na platformie należy się zarejestrować, wpisując adres email oraz hasło. Założone wcześniej konta są ciągle aktywne.
3. Jedna osoba może zarezerwować w tym samym czasie miejsca dla 3 uczestników (w jednym terminie, w jeden lokalizacji) – na uzupełnienie danych jest wówczas 15 minut.
4. Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność wpisywanych danych. Fikcyjne dane będą wiązały się z usunięciem z listy uczestników.
5. Całą kwotę oraz kartę należy dowieźć na miejsce.

Biura Dzieci Maryi będą zlokalizowane w dwóch miejscach: w Rybniku (Par. św. Antoniego) oraz w Katowicach-Szopienicach (Par. Św. Jadwigi Śląskiej). Biura czynne będą od marca, jednakże szczegółowe daty i godziny ich funkcjonowania zostaną podane w późniejszym terminie na naszych stronach i mediach społecznościowych.